03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מגירות אחסון ומגשים

רוצים לפנות מקום על השולחן? מגירות לאחסון הפכו למוצר חובה בכל משרד אשר דוגל באחסון פריטים מסודר. אנחנו בחברת מאה אחוז מציעים לכם פתרונות לאחסון תוך הקפדה על מוצרים איכותיים במחירים משתלמים לכל כיס בנוסף למשלוחים חינם. הפלוס הוא שיש לנו מודל עסקי חברתי שמאפשר לכם להיות שותפים לתרומה לקהילה.

 

מגירות לאחסון נהיו למוצר חובה בכל משרד אשר דוגל באחסון פריטים מסודר. אם אתם ניגשים לחברת מאה אחוז, היא מציעה מגירות לאחסון תוך הקפדה על מוצרים איכותיים, משתלמים לכל כיס בנוסף למשלוחים חינם. הפלוס הוא שיש לנו מודל עסקי חברתי שמאפשר לכם להיות שותפים לתרומה לקהילה.

מגירות לאחסון – המדריך למאחסן

כאשר אתם ניגשים לקנות מגירות אחסון, חשוב שתתחשבו בפרמטרים הבאים:

  • התאמה לחלל – חשוב שהמגירה אשר אותה אתם מעוניינים לרכוש תתאים לחלל שבו אתם מתכננים להציב אותה. רצוי שהמגירה תהיה קומפקטית ולא תתפוס חלל מיותר. החליטו באיזו פינה אתם מעוניינים להציב אותה ודאגו למעבר נוח ומרווח בחלל.
  • ניידות – ישנן מגירות על גלגלים המאפשרות לנייד אותה במהירות בין פינות וחללים שונות. מצוין למתחמים זמניים, כמו השכרה לפרק זמן קצר.
  • נעילה – אם מדובר במסמכים מסווגים וחשאיים, רצוי לדאוג למגירות המאפשרות נעילה. כך אתם מוודאים את בטיחותם של חומרי האחסון. רצוי במיוחד אם מדובר באחסון של מסמכים תעשייתיים חשובים, או בפריטי זיהוי כמו מספר חשבון בנק.
  • שליפה נוחה – חשוב מאוד שהמגירות יאפשרו שליפה נוחה, קלה ומהירה. שליפה על בסיס מסילה טלסקופית היא נוחה מאוד לשימוש.

איך בדיוק פועל מודל עסקי חברתי?

חברת מאה אחוז דואגת לכך שמחצית מרווחי המוצרים הנקנים יעברו לתרומה לקידום מטרות חברתיות חשובות בהתאם לבחירתכם. תוכלו לבחור בין מספר מטרות חברתיות חשובות כמו הצלת צבי ים, קידום הנגשה למען אנשים בעלי מוגבלויות, סיוע לנוער בסיכון, קידום ושימור איכות הסביבה וכו' . החברה דואגת לשקיפות מלאה בכל הקשור לפועלה, ובאתר החברה ישנו דו"ח המפרט באופן מלא על פעילויות של תרומה לקהילה.

 

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות ארון משרדי

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA