03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

טונרים/ראשי דיו למדפסת HP

ראשי דיו וטונרים מקוריים ותואמים

בחנות מאה אחוז תמצאו גם ראשי דיו וטונרים מקוריים למדפסות HP וגם מוצרים שהם תואמים למדפסות HP.
היתרון בשימוש במוצרי דיו מקוריים של HP הוא שהם מספקים את הביצועים האמינים ביותר עם תפוקת עמודים אחידה ותוצאות הדפסה באיכות המרבית.
הסיבה לשימוש בתחליפי דיו לא מקוריים של HP נובעת בדרך כלל בגלל מחיר זול.

ההבדל בין טונרים לראשי דיו

במדפסות HP נעשה שימוש בטונרים או ראש דיו מקורי או תואם בהתאם לסוג המדפסת שבשימוש.
טונרים משמשים למדפסות לייזר ואילו בראשי דיו נשתמש במדפסות הזרקת דיו.
ראשי דיו הם למעשה מחסניות המכילות דיו נוזלי ומזרקים זעירים אשר מזריקים את הדיו אל הנייר.
בטונרים לעומת זאת אין דיו נוזלי, אלא בדיו בצורת אבקה דקיקה אשר נדבקת ומותכת בחום אל הנייר.

למה זה כל כך חשוב לרכוש ראשי דיו hp למדפסת hp ?

היום כשניתן בקלות למצוא דיו תואם למדפסת רבים בוחרים באופציה הזו במקום לרכוש למשל ראשי דיו hp למדפסת hp

בכל בית ובכל בית עסק בישראל יש מדפסת. בעבר מדפסות היו נחלתם של משרדים גדולים בלבד, לאחר מכן זה התפשט למשרדים קטנים יותר והיום בכל בית ישנה מדפסת המשמשת את כל בני הבית מהמבוגרים ועד הילדים. כחלק מהשימוש השותף במדפסת עלינו לרכוש דיו למדפסת, חשוב לרכוש דיו תואם ליצרן של המדפסת עצמה. אם לדוגמא יש ברשותכם מדפסת של hp רכשו ראשי דיו hp אם יש ברשותכם מדפסת של חברה אחרת תרכשו את הדיו מאותו היצרן.

ראשי דיו מקוריים חשוב מאוד לרכוש בהתאמה לסוג המדפסת שברשותכם ולסוג הדגם. דיו תואם הינו דיו לא מקורי שחברות שונות מייצרות על מנת להוזיל את עלויות הדיו, אך הדבר הינו בעייתי לנו המשתמשים. אם לדוגמא יש ברשותנו מדפסת hp ואנחנו רוכשים ראשי דיו תואמים במקום ראשי דיו hp אנחנו עלולים להפסיד את אחריות היצרן עבור המדפסת שלו וזה רק בגלל שימוש בדיו שאינו מקורי של אותה החברה היצרנית של המדפסת.

ראשי דיו תואמים נראים לנו בחנויות אולי יותר זולים במחיר שאנחנו משלמים בחנות אך הדבר לא בהכרח משתלם יותר בפועל, שכן יום תואם אינו מעניק לנו את אותה האיכות שדיו מקורי מעניק לנו וגם לא פחות חשוב לקחת בחשבון שכמות ההדפסות שניתן לבצע עם דיו תואם היא קטנה יותר מאשר דיו מקורי ככה שעדיף לשלם את המחיר הגבוה אולי במקצת אך לקבל מוצר שישרת אותנו לאורך זמן גדול יותר ואיכות גבוהה יותר.

שימו לב למבצעים, ישנן חברות המעניקות מבצעים לראשי ראשי דיו hp או לכל ראשי דיו מקוריים מהיצרניות המתחרות. לפעמים המבצעים הללו מעניקים לכם אף מחיר ממש טוב שאין כל סיבה לרכוש דיו תואם. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר על מנת לקבל ייעוץ עבור הראש דיו המתאים ביותר למדפסת ברשותכם, היכנסו עכשיו לאתרנו בכתובת www.100achuz.co.il .


סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA