03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כלי כתיבה

כלי כתיבה


כלי כתיבה משמשים אותנו מדי יום ובכל יום, בעיקר כאשר מדובר בעבודה במשרד, בחנות ובכל בית עסק כזה או אחר. עפרונות, עטים וטושים נמנים בקטגוריה זו ובלעדיהם כנראה שלא היינו מסתדרים בעבודה היומיומית שלנו. באתר 100% תוכלו למצוא מגוון רחב של טושים, עטים ועפרונות מסוגים שונים, החל מכלי כתיבה מוזלים יותר ועד עטי יוקרה איכותיים. 


תרימו את העט הכי קרוב אליכם, מה כתוב עליו? עם לחצן או בלי ואם כן, לחיץ מלמעלה או מהצד? עם גומי לאחיזה נוחה? 0.5 או 0.7? כחול? שחור? מחיק? ניתן למילוי מחדש? ממוחזר?  בקיצור סה"כ עט, ובכל זאת כדי לדעת מה בדיוק אתם צריכים ומה הכי כדאי... אנחנו כאן.  להפקיד את ההזמנות שלכם אצל בוגרי הפקולטה לציוד משרדי -  אתם בידיים טובות


בעלי משרדים בתל אביב?


כשמדברים על כלי כתיבה תל אביב היא עיר מס' 1 בישראל בכמויות הנדרשות לפריטים אלה. הסיבה לכך היא לא רק ריבוי בתי העסק בעיר וכמובן כמות האזרחים הגדולה באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט, אלא פשוט העובדה שבשל שימושים רבים ומשרדים הכוללים עובדים רבים, ההזמנות מכשירי כתיבה תל אביב הנן בכמויות גדולות. ככל שההזמנה גדולה יותר כך גם ניתן לקבל הצעת מחיר טובה יותר לכלי הכתיבה שאתם רוכשים, אולם בכל מקרה תוכלו למצוא באתר שלנו מחירים אטרקטיביים גם עבור הזמנות קטנות ואף לקבל משלוח בחינם להזמנות מעל 350 שח. מומלץ לשלב בהזמנה גדולה יותר עם ציוד משרדי נוסף.

תוכן ריק...

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA