03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מוצרי נייר

אנחנו מעדיפים להציל כמה שיותר עצים, אבל נייר למה שחייבים להדפיס יש כאן ועדיף ממוחזר! אנחנו בחברת 100 אחוז מציעים לכם מגוון רחב של מוצרי נייר איכותי, כגון נייר צילום, גלילים לקופות ומכונות חישוב, מעטפות, מזכריות, מדבקות ממו, מחברות, ניירות מיוחדים ועוד.

 

הנייר נחשב לאחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר שמלווים אותנו בכל מקום, החל מהגן דרך לאוניברסיטה, וכלה בעבודות משרדיות. יחד עם זאת, הבחירה במוצרי נייר אינה בחירה פשוטה משום שמכינים נייר מעץ, ולעצים, כידוע, ישנה חשיבות רבה למערכת האקולוגית בטבע ולבריאות הפיזית שלנו. הבחירה במוצרים של חברת מאה אחוז מאפשרת לכם לקנות מוצרים איכותיים מבלי להתפשר על ערכי המוסר שלכם ועל הדרך גם לסייע לתרומה. כל קנייה של אחד ממוצרי החברה מסייע לתרומה למטרה חברתית חשובה. 

המדריך הלא רשמי למוצריי נייר

הנה כמה מוצרים עשויים מנייר נפוצים ביותר:

  • נייר להדפסה ולצילום – כיום בכל משרד אנחנו מוצאים מכונות הדפסה וצילום. אלו לא יעבדו ללא נייר. ישנם ניירות מאיכויות שונות המותאמים להדפסה ולצילום שונים. קיימים גם ניירות ממוחזרים לחלוטין המסייעים להפחתת בזבוז נייר מיותר.
  • פנקסים ומחברות – מחברות ספירלה, מחברות לבית הספר או מחברות ספירלה עם מספר נושאים לצד פנקסים כרוכים מהודרים או פנקסי כיס קטנים, אשר תרתי משמע, נכנסים לכל כיס. ישנם גם פנקסים מקצועיים הנפוצים יותר בסביבה עסקית כמו פנקסי הזמנות.
  • מעטפות – עם העידן הטכנולוגי, נראה לכאורה שהדואר האלקטרוני החליף את הדואר הרגיל, אך לא כך הדבר. מעטפות נייר עדיין משמשות אותנו לקבלת דואר, כמו דיוור ממשלתי, קבלת דואר שפחות אהוב עלינו כמו דואר מיסים מחשבון הבנק, או קבלה משמחת של מכתב קבלה לתואר הראשון.

עסק חברתי

חברת מאה אחוז, המציעה בין השאר מוצרי נייר איכותיים, היא חברה שפועלת על פי מודל עסקי של עסק חברתי תוך שקיפות מלאה להתנהלותה של החברה מול לקוחותיה. עסק חברתי תורם מחצית מהכנסותיו לטובת רווחים לקהילה ולקידום מטרות חשובות, ובהן – סיוע לנוער במצוקה ובסיכון, שמירה על היערות, שוויון הזדמנויות, תמיכה בהצלת צבי ים, תמיכה בהנגשה לבעלי מוגבלויות, הדגשת המחזור וכו'.

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA