03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

לוחות מחיקים

לוח מחיק עם מסגרת עץ או אלומיניום (מגנטי) - לוחות מחיקים בגדלים שונים, מקצועי וחוסך בנייר

המשרד הוא מכלול ענק שלא תמיד אפשר לחזות מראש מה הם הדברים והחפצים שלהם תזדקקו על מנת ליהנות מחוויית בילוי נעימה ומותאמת ביותר. כך, דבר קטן כמו לוח מחיק שמאפשר לכם להציג את כל המשימות שעומדות בפניכם ובפני הצוות שלכם. באופן  זה, רכישה אחת יכולה לשנות באופן חיובי את כל הדינמיקה במקום העבודה שלכם, וכדאי לחשוב מראש על מספר אלמנטים שכאלה שיתרמו לכם רבות.

 

לוחות מחיקים לכל מטרה


במשרדים רבים נעזרים בלוח מחיק מגנטי על מנת לאפשר לעובדים לנהל ישיבות צצות או פרזנטציות מוצגות בפני משתתפים רבים, לכל אחד הרעיון שלו, לכל אחד דעה שונה וכשכל אלו מוצגים בצורה מסודרת וחשופה לעיניהם של המשתתפים קל הרבה יותר לנהל דיון מעמיק וערכי כדי לקדם את הפרויקט עליו כולם עובדים בצוותא או להציף בעיות המתרחשות לאורך הפרויקט.

 

לוח מחיק מגנט או לוח מחיק ללא אפשרות המגנט יעיל מאוד לא רק במשרד אלא גם בבית. אנשים רבים החליטו לשלב בעיצוב ביתם או להתקין בחדר בבית לוח מחיק. כמו שהייתה האופנה שאנשים צבעו קיר בבית בצבע שחור המדמה את הלוח גיר הישן מבית הספר והם רושמים עליו בגירים, היום עם המראה הצעיר והמעוצב של לוחות מחיקים רבים בוחרים להתקין אחד גם בבית כך נמנעים מלכלוך הגירים ועדיין מעבירים את המסר לבני הבית האחרים. 

מדוע כדאי לרשום דברים על לוח מחיק?

 

על אף שלכאורה ניתן לרשום את כל הדברים החשובים  במגוון אמצעים אלקטרוניים , יש ערך רב לכתיבה על שטח "אמיתי" ובאמצעות טוש או עט, משום שזה שולח מעין פקודה למוח שמיד מתחיל לממש את מה שנכתב. הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרות שלכם זה באמצעות רשימה מסודרת של משימות. במשרד, כל אדם יכול להרים את הראש ולהתמקד על מה שעליו לעשות, כך שמדובר באמצעי יעיל ביותר. גם בבית, ניתן לרשום עליו הודעות ובקשות לבני הבית – דרך מעולה לתקשר.

בשני המקרים קל לעדכן את רשימת הקניות, רשימת המשימות או המטלות שיש לעשות וכשהלוח מחיק נמצא מול כולם אף אחד לא יכול להגיד "לא ראיתי" כמו שהילדים אוהבים לענות. :)

 

לוח מחיק מגנטי לא כמו בבית הספר

 

 לרוב כשאנחנו חושבים על לוח מחיק מגנטי ואפילו לוח מחיק אנחנו ישר "חוזרים" בדמיוננו לבית הספר שלנו או של ילדינו עם הלוח המחיק הגדול שהיה על הקיר. לוח מחיק מגנטי וגם רגיל לא חייב להיות לוח על הקיר ישנם סוגים רבים אחרים שניתן להשתמש בלוחות מחיקים. לוח מחיק על גלגלים למשל הוא לוח נוח במיוחד עבור בתי עסקים בעלי מספר משרדים באותה הקומה, העובדים יכולים לשנע אותו ממשרד למשרד בקלות ויעילות. בעל העסק חוסך קנייה של לוחות מחיקים רבים וכך נמצא פתרון לעובדים רבים בחברה. 


אילו לוחות מחיקים קיימים בשוק?

 

ניתן למצוא כיום מספר סוגים של לוח מחיק בשווקים השונים. במשך שנים רבות, הדרך הנוחה ביותר להתנהל על הלוחות הייתה באמצעות לוחות מגנטיים. כיום גם לוחות הזכוכית זוכים לתשומת רבה, בעיקר בזכות המראה המרשים שלהם, המאפשר לא רק לרשום את הדברים החשובים, אלא גם מעניק קישוט לחדר ויוצר תחושת מרחב, כמו כל אלמנט זכוכית (חלון או מראה, למשל). לוח מחיק מגנטי זכוכית מעניק עיצוב צעיר ורענן, אתם יכולים להתרשם באתרנו מהמבחר שאנחנו מציעים ללקוחותינו. לוח מחיק מגנטי זכוכית מגיע בצורות שונות, בצבעים שונים וגם באפשרויות תלייה שונות. כך תוכלו להתאים את הלוח ועיצובו בדיוק לחלל בו הוא יותקן.

 

עצה אחרונה לרכישה חכמה ותורמת

 

אם אפשר לרכוש מוצר חשוב ומועיל לבית העסק וגם לעשות מצווה בו-זמנית – מדוע לא לנצל הזדמנות נדירה זו? החנות מאה אחוז ציוד משרדי מאפשרת לעשות זאת באמצעות  רכישה מעסק חברתי  שמחלק חצי מרווחיו לנושאים חשובים כגון נזקקים, איכות הסביבה, עזרה לבעלי חיים ועוד.

חברת מאה אחוז מזמינים אתכם להיכנס באתרם לעסק חברתי ולמצוא את כל המידע אודות חזון החברה כעסק חברתי, לראות מי הן הקבוצות שלהם הם מעניקים עזרה וסיוע ומה פועלם בחברה הישראלית.

 

לחצו כאן  לפרטים אודות ציוד משרדי ברמת גן

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA