03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מכונת כריכה

מכונת כריכה במגוון רחב של דגמים וסוגים במחירים לא תחרות! מכונות כריכה איכותיות ומקצועיות לשימוש משרדי.

 

כשאנו מסתכלים על חוברת אנו מבחינים בכך שהיא מורכבת, למעשה, מאוסף של דפים אשר עליהם מודפס חומר חשוב. דפים אלה מהודקים היטב באמצעות כלים שונים כמו דבק חם, ספירלה או סיכות שדכן. ההידוק עצמו מתבצע באמצעות מכונת כריכה, אשר מאפשרת את המבנה ההיררכי של כל הדפים. חברת מאה אחוז מציעה לכם מגוון רחב של מכונות כריכה לבחירתכם ולשימושכם במשרד או בבית הדפוס.

בחירת ראש דיו להדפסות מאסיביות

כדי להשתמש במכונת כריכה, יש צורך להדפיס תחילה את החומר הלימודי החשוב. לשם כך חשוב לבחור טונר למדפסת ולוודא המדפסת עצמה יכולה להדפיס מגוון רחב של עותקים. אלה כמה טיפים לבחירת ראש דיו למדפסת שלכם:

  • צבע איכותי – בין אם אתם משתמשים במדפסת לשימושים ביתיים ובין אם לשימושים משרדיים, חשוב לבחור ראשי דיו איכותיים למדפסת. מוצרים אלה ילוו אתכם לטווח ארוך ולא תצטרכו להחליף אותם באופן תדיר.
  • לבחון את המחיר – אמנם אינכם צריכים לבחור את הדיו הזול ביותר שמציעים לכם חובבנים, מחשש שהצבע לא יחזיק זמן רב ואולי אף יפגע במדפסת, חשוב גם לוודא כי מדובר במחיר הוגן עבור טונרים למדפסות. משום כך, כדאי לבצע סקר שוק ולבדוק אם המחיר מתאים לכיסכם. כמו כן, תוכלו לנצל מדי פעם מבצעים והנחות לקראת החגים.
  • להתאים את מספר ראש הדיו למדפסת – לכל מדפסת יש ראש דיו המותאם לה. לפני שאתם מזמינים ראשי דיו, כדאי לוודא בדיוק אתם צריכים.

למי מתאימה מכונת כריכה

מכונת כריכה מתאימה לחברות אשר מסיימות טונר למדפסת במהירות רבה. אלה יכולות להיות חברות הדרכה אשר מוציאות חוברות רבות לתלמידים, בתי דפוס המסייעים לסטודנטים לכרוך את עבודותיהם או למרצים להפיק חוברות לתחילת השנה. כך או כך את מכונת הכריכה חשוב לרכוש מחברה מקצועית.

 

לחצו כאן למידע נוסף אודות מוצרי נייר

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA