03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

טונרים למדפסת סמסונג SAMSUNG


בקטגוריית טונרים למדפסות סמסונג תוכל למצוא טונר מתאים למדפסת הסמסונג שלך
מגוון עשיר של טונרים למדפסות סמסונג.

מעוניין בטונר למדפסת סמסונג?

רשימה של טונרים המתאימים למדפסות סמסונג שונות.
כל הטונרים שברשימה זו, הם טונרים מקוריים שמתאימים על פי הוראות היצרן למדפסות סמסונג הפופולריות ביותר.
להלן רשימת קישורים לטונרים מקוריים עבור המדפסות הפופולריות ביותר של סמסונג:
מאה אחוז היא חנות לציוד משרדי הפועלת במודל של עסק חברתי.

מה צריך לדעת לפני שקונים טונרים למדפסת


אחת לתקופה אנחנו צריכים לקנות טונרים למדפסת , אז איך עושים את זה נכון?

מי שחיפש פעם אחת לקנות טונרים למדפסת בוודאי הבחין כי המגוון לטונרים הינו עצום, המחברות שמייצרות אותם הן מגוונות והמחירים שונים זה מזה בפער גדול מאוד מהזול ביותר ליקר ביותר. אז איך אנחנו יכולים לדעת מה לבחור כדי שהמדפסת תעבוד בצורה יעילה ותוציא לנו דפים מודפסים באיכות?


לא משנה איזו מדפסת יש ברשותכם, איזו יצרנית ייצרה אותה אם היא מדפסת לייזר או מדפסת דיו, הדבר הראשון והוא כלל ברזל קנו רק טונר למדפסת מקורי. נכון שפערי המחירים הינם גדולים מאוד אך גם ההשלכות של האיכות עלולות להופיע אצלכם במדפסת ועליכם לקחת בחשבון שישנן חברות המבטלות את האחריות על המוצר במידה והשתמשו בו עם טונר לא מקורי. עדיף להשקיע ברכישת טונרים למדפסת מקוריים בלבד שכן, הם גם מחזיקים זמן רב יותר, הם גם איכותיים יותר הן בהדפסה והן למדפסת עצמה והם גם שומרים לכם את הזכות להשתמש באחריות על המוצר במקרה הצורך.

אנחנו ממליצים לכם בחום לבצע רכישה אך ורק בחנויות המתמחות בציוד משרדי המוכרות גם מדפסות וטונרים למדפסת. שכן התחלופה בהן היא גדולה יותר מחנויות שמוכרות טונרים כמוצר צד בלבד. חנויות שמוכרות על בסיס קבוע טונרים למדפסות הן מתחדשות כל הזמן באספקה מחודשת של טונרים מה שמאפשר לכם להשיג טונרים איכותיים וחדשים. טונרים ישנים שעומדים על המדף לאורך זמן, מתייבשים, האיכות שלהם נפגמת ואתם תתאכזבו כשתשימו אותם במדפסת שלכם.


לפי שאתם הולכים לחנות או מזמינים בחנות מקוונת, בדקו היטב את סוג המדפסת שיש ברשותכם, מי היצרן ומה הדגם. חשוב להתאים את הטונרים למדפסת שיש ברשותכם. לכל יצרנית יש את הטונרים המתאימים לדגמים השונים של המדפסות שלה. לא בהכרח טונר למדפסת סמסונג יתאים בגודלו או יעבוד טוב למדפסת של hp לדוגמא. חבל לקנות משהו שאינו תואם למדפסת שלכם. אתם מוזמנים ל היכנס לאתרנו 100achuz.co.il להתרשם ממגוון הטונרים שיש לנו ולהתאים את הטונר לפי סוג המדפסת שיש ברשותכם.

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA