03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

אחסון מדיה דיגיטלי

דיסק או קי


ללא ספק – דיסק או קי הוא אחד המוצרים הטכנולוגיים הנפוצים ביותר בימינו. דיסק און קי הוא מכשיר נוח וקל לשימוש, אשר יכול להכיל כמות רבה של מידע, כולל גיבויים, מסמכים, תמונות וסרטים ומאפשר העברת נתונים פשוטה וקלה. מדובר במוצר הנמכר יותר בעולם המחשבים הדיגיטלי, כאשר לרבים מאיתנו יש יותר ממכשיר אחד כזה (אחד לעבודה, אחד ללימודים, אחד למוסיקה ועוד).

דיסק או קי משמש גם כמוצר פרסום; ניתן לראות מכשירים רבים עליהם מוטבע לוגו חברה עם פרטי התקשרות – נהדר כמוצר לשיווק ופרסום. דיסק און קי יכול להיות נהדר כמתנה שיווקית ללקוחות ותיקים או חדשים, חלוקה בתערוכות ובכנסים, כמתנה לחג או כפרס, מתנות לספקים ובכל מקום שתמצאו כמתאים.

עבור לקוחות העסק העובדים מול המחשב רוב היום, הופך דיסק און קי לחלק משגרת יומם, תוך שהפרטים המתנוססים עליו מופיעים במבטם חלק ניכר מהיממה.

דיסק און קי אפשר למצוא במגוון צורות וצבעים, עם גימיקים מיוחדים, צבעים מוכרים של החברה, ציפויי פלסטיק או מתכת ועוד. המאפיין החשוב ביותר של דיסק און קי הוא, כמובן, הנפח לאחסון נתונים הזמין בו. כיום זמינים דיסק און קי בגדלים שונים.

מה כדאי לדעת בטרם רוכשים דיסק און קי?

·        בדקו אם  לדיסק יש זיכרון פנימי של מותג מוכר, כגון טושיבה, קינגסטון, מיקרון או אחרים. רכישת דיסק און קי ממותג מוכר יגדיל את הסיכויים לחוויית שימוש חיובית.

·        בדקו שגרסת ה-USB היא האחרונה ביותר.

·        בדקו את הדיסק בעצמכם וודאו שהוא מסוגל לבצע כיאות משימות כגון טעינת קבצים, העתקה למדיות אחרות במהירות מספקת ונוחות שימוש.

דיסק און קי – איך ממשיכים?

וודאו שהדיסק בגודל המתאים וכי ישנה אחריות של מספר חודשים לפחות. לאחר מכן תוכלו לרכוש את המוצר ולהתחיל להשתמש בו בכיף ובנוחות, תוך שאתם מהרהרים בשאלה, "איך הצלחתי להסתדר בכלל בעולם המורכב הזה בעידן בו דיסק און קי לא היה קיים?"

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA