03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כספת

האם ברשותכם דברים יקרי ערך? גם אם הם לא עולים כסף רב, הם יקרים ובעלי ערך בשבילכם. כאן אצלנו באתר של חברת 100% ציוד משרדי לעסקים תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי כספות לבחירתכם, בעלות נפחים שונים ומחירים מעולים.

 

האם ברשותכם דברים יקרי ערך? גם אם הם לא עולים כסף רב, הם יקרים ובעלי ערך בשבילכם. מה כדאי לעשות על מנת לשמור על כל הדברים הללו? הרי תחת מנעול אחד של המשרד, הם לא באמת בטוחים. הפריצות לבתים בישראל גוברת משנה לשנה, הגניבות בבתי מלון לא פוחתות, והמצב מסוכן לכל הרכוש שלנו. למי שאין את הכסף לרכוש מצלמות מסביב לביתו ואין ברשותו מערכות הגנה אחרות, קיים פתרון טוב. כספת היא הכלי ששומר על הרכוש שלכם מכל פגע, אי אפשר לפרוץ אותו, ואי אפשר לקחת אותו עמכם.

מי צריך את הכספת?

כל אחד. החל מהמבקר בבית מלון שמחפש לשים את הדברים האישיים שלו במקום בטוח, עד לאדם ששומר על חפציו האישיים בבית או במשרד ומעוניין להעניק להם מסתור טוב יותר.

אילו דברים אפשר לשמור בכספת?

תלוי בגודלה. אם הכספת היא קטנה, תוכלו להכיל בתוכה מסמכים קטנים כמו תעודת הזהות שלכם, דרכון ועוד מסמכים. מי שיש לו שטרות גדולים שאין בהם שימוש יומיומי, יכול להכניסם לכספת גם כן. כספות גדולות יותר נועדו לדברים יקרים וגדולים, כמו מסמכים בקלסרים, למשל מסמכים סודיים של חברה, או של הצבא.

איזה סוג כדאי לבחור?

הכספות הטובות יותר הן גם יקרות יותר, שהרי שכספת יקרה יותר תהיה חסינה יותר מנזקים. לכן אם הרכוש שאתם מחזיקים בו בכספת הוא יקר ערך, בין אם מדובר בדבר מה בעל ערך ובין אם מדובר ברכוש סנטימנטלי החשוב רק לכם, כספת טובה היא המומלצת ביותר עבורכם.

ישנן חברות רבות שמוכרות כספות לא איכותיות, אך חברת מאה אחוז מוכרת את הכספות עם מאה אחוז הגנה ומאה אחוז סיפוק. צרו קשר כעת והזמינו את הכספת שלכם עוד היום.

 

לחצו כאן למידע נוסף על ציוד משרדי בתל אביב

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA