03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מוצרי אריזה

אצלנו בחברת מאה אחוז תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי אריזה כגון - מכשירי אריזה שונים, קרטונים בגדלים שונים, סרטי אריזה, שרינקים ועוד.

 

מעבר דירה או מעבר לעסק אחר הוא בדרך כלל תהליך לא פשוט, המלווה בכאבי ראש לא קטנים. יחד עם זאת, באמצעות הקפדה על תכנון מחושב, רישום מסודר ואריזה יעילה, תוכלו לבצע אותו כראוי. חברת מאה אחוז מציעה מבחר מוצרי אריזה איכותיים במחירים ידידותיים לכיס שיסייעו לכם לעבור בקלות.

להיעזר במוצרי אריזה

אם אתם ניגשים לאריזה, רצוי שתכירו את המוצרים הבאים:

  • סכין יפנית – מדובר בסכין חדה מתכווננת עם להב זוויתית. הסכין היפנית מגיעה בגודל ועובי שונה עם להב הניתנת להחלפה, לכן מומלץ לרכוש גם סכיני להב חלופיות. היא שימושית לחיתוך נייר, קרטונים, לצורך ביצוע אמנותי או אפילו לצורך חיתוך מזון באופן סלקטיבי (הסכין הדקה מאפשרת לביצוע רגיש ומותאם יותר).
  • ניילונים לאריזה – הם הכרחיים באריזה מוקפדת ובטיחותית עבור הציוד והתכולה שלכם. תחום זה כולל גלילי פצפץ לצורך אחסון בטיחותי למוצרים שבירים או אפילו לצורך פצפוץ עצמי להנאה, גלילי אריזת סטרץ' בקנה מידה קטן או גדול או שקיות ניילון קשיחות ועמידות באופן יחסי.
  • מכשיר אריזה – מדובר במכשיר פשוט ונוח להדבקת מסקינטייפ. ייעודי לצורך אריזת קרטונים או לצורך הדבקה נוחה וידידותית. כאשר גליל הדבק נגמר, אפשר להחליפו בקלות בגליל דבק אחר.
  • קרטונים – חשובים במיוחד לצורך אחסון חפצים והעברתם ממקום למקום בבטחה. בדרך כלל ניתן לקנות קרטונים ממוחזרים בעלות זולה יותר, או קרטונים חדשים.

טיפים לאריזה יעילה

אריזה נכונה באמצעות מוצרי אריזה דורשת מיומנויות אריזה וסדר. גם אם לא בורכתם בחושי סדר מפותחים ואתם צאצאים למרי פופינס, תוכלו לבצע אריזה מסודרת ויעילה. ראשית, עברו כל הציוד שלכם והחליטו מה רצוי לפנות ולהעביר למקום החדש ומה רצוי לפנות לתרומה או לאשפה. הכינו רשימת מלאי מפורטת שתסייע לכם לארוז בזריזות. את האריזה התחילו מבעוד מועד כדי להספיק בזמן ולא להיות תחת לחץ כבד ביום האחרון.

 

לחצו כאן למידע נוסף אודות עסק חברתי

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA