03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

אחסון לדיסקים

איך לבחור דיסק קשיח חיצוני?


דיסק קשיח חיצוני הוא דבר הכרחי וחובה לכל משתמש במחשב. אנו שומרים במחשב שלנו את כל המידע שאנו עובדים עליו ביום יום ולעולם לא נדע מה יקרה מחר או בעוד כמה דקות למחשב, המחשב יכול לקרוס והחומר ילך לאיבוד ולפעמים גם לא ניתן יהיה לשחזר אותו. דיסק קשיח חיצוני נוצר כדי לפתור את הבעיה הזו. דיסק זה מאפשר גיבוי של המידע וחסכון במקום במחשב. בנוסף לכך, הוא גם נייד וניתן לקחת אותו לכל מקום ולהעביר את החומר ממחשב למחשב. מחיר של דיסק כזה היום כבר פחת וירד ונקבע בהתאם למקום שהוא מציע. אנו נתאים לעצמנו את הכונן עפ"י צרכינו ושימושנו.


דיסק קשיח חיצוני מגיע בשני סוגים של גדלים. ישנו את הגודל של ה1 טרה ויש את הסוג של ה2 טרה. הנפח של דיסק קשיח חיצוני הוא לפי צרכינו ותקציבנו. אם ברשותכם תוכנות כבדות על הדיסק והמון מידע לשמירה אתם תצטרכו אחד ששוקל מעל 1 טרה ואם אתם עושים שימוש בקבצי אופיס בלבד, יספיק לכם כנראה גם ה1 טרה. חשוב לזכור שכשקונים כונן, תמיד "נאבדים" כמה ג'יגות כשפותחים ומחברים אותו וזה לא הנפח תמיד בפועל. ככה הם מיוצרים ולא ניתן הרבה להתרעם על עובדה זו.

כוננים מסוגים כאלו הם רגישים למכות לא מכוונות והם יקרי ערך עבורנו. דאגו לאחסן אותם בתיק או קופסא מיועדת שנועדה להגן על הדיסק הקשיח החיצוני משריטות, חום ומכות. כונן יכול להיהרס עם הזמן בלי קשר למכות, אך כמובן העמידות שלו לאורך זמן תלויה בכם.


לרכישת דיסק קשיח חיצוני התקשרו עד היום לנציגי 100 אחוז.

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA