03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כוננית

כונניות וארונות פתוחים לאחסון במשרד בכל הצורות והצבעים.

זמן אספקה עד 10 ימי עסקים

 

כוננית היא פריט אחסון חשוב ביותר בכל בית, משרד, מוסד או ארגון. בלעדיה, היינו סובלים מכאוס של אי-סדר ומבזבזים זמן חשוב בחיפוש אחר קלסר המסמכים החשובים או קלסר הלקוחות. אם גם אתם רוצים להצטייד בפריט האחסון החשוב, במחיר משתלם ותוך הקפדה על תרומה לסביבה, תוכלו לבחור בקניית המוצרים של חברת מאה אחוז, חברה שדוגלת במודל עסקי חברתי ותורמת מחצית מהכנסותיה לתרומה לקהילה.

כוננית – המדריך שיאחסן לכם קצת סדר

קיימים סוגים רבים של כונניות המשמשות לאחסון ספרים, קלסרים, מסמכים סודיים וחפצים שונים. כך שלפני שאתם ניגשים לקנות כדאי שתחליטו מה אתם בדיוק צריכים מבין המבחר הרב הקיים בשוק:

  • כונניות מתכת – כונניות עמידות, חזקות ויציבות במחיר זול יותר. יחד עם זאת, הן נוטות לחלודה.
  • כונניות עץ – אופנתי, אך יקר יותר. ישנן כונניות אשר עשויות מחומרים דמויי עץ ומספקות תחליף הוגן ומשתלם. ציפוי מלמין נחשב לציפוי איכותי ועמיד אשר משתמשים בו לציפוי דלתות, ריהוט ומחיצות. כוננית עץ מעניקה מראה טבעי, חמים ונעים לבית.
  • כונניות דלתות – מלבד כונניות פתוחות המשמשות כתצוגה פתוחה, פשוטה ונוחה לאחסון, ישנן גם כונניות דלתות. אלו משמשות לאחסון שדורש שמירה של חפצים או מוצרים תחת כיסוי כדי שלא ייחשפו למקור חום או שמש, ויינזקו.

למה כדאי לבחור בעסק חברתי?

המודל העסקי החברתי של חברת מאה אחוז מאפשר לכם שקיפות מלאה לגבי התנהלותה של החברה. כך אתם זוכים לקחת חלק בשיפור הסביבה החברתית שלכם באופן קל, נגיש ומהיר. מחצית מכל רווח שנוצר מכל קנייה, משמש לאחת מהמטרות החברתיות הרבות אשר החברה דוגלת לקדם. אתם תורמים לסיוע לנוער במצוקה, לתמיכה באימוץ חיות מחמד, לקידום ההתמקדות במחזור, להנגשה לאנשים בעלי מוגבלויות, למציאת פתרונות יעילים לשימור איכות הסביבה וכו'...

 

לחצו כאן לפרטים אודות ארון משרדי

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA