03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כסא למשרד

כסא למשרד במגוון רחב של סוגים, דגמים וצבעים! אנחנו בחברת מאה אחוז מציעים לכם מגוון רחב של כסאות משרד במחירים מעולים.

 

רבים מאתנו עובדים במשך 8 או 9 שעות ביום, ולעתים גם נשארים יותר לצורך השלמת הכנסה. ישיבה ממושכת במקום אחד עלולה לגרום לבעיות בריאות לא מעטות כדוגמת כאבי צוואר, ראש, גב או מפרקים. כאבים אלה משפיעים על תפוקתו של העובד ועל יכולת הריכוז שלו וגוררים אותו לשורה ארוכה של בדיקות וטיפולים. לחברת 100 אחוז, לעומת זאת, יש פתרון טוב ואיכותי לבעיות אלה – כסאות משרדיים לבחירה.

לבחור כיסא למשרד איכותי

בעבודה המשרדים אין זמן לפשרות. אם אתם מעוניינים להפיק מיום עבודה ממוצע את המרב, חשוב לרכוש כסאות משרדיים איכותיים ולדעת לבחור אותם נכון. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה:

  • להתייעץ – תמיד טוב להתייעץ עם מקצוען לגבי בחירת כסא למשרד. כאשר אתם מגיעים לחנות או מזמינים טלפונית, כדאי לפרט על הצורך שלכם בכסא – למי מיועד הכסא? כמה שעות אתם מתכוונים לשבת עליו ועוד.
  • לנסות – לכל אחד מאתנו יש מבנה גוף הייחודי רק לו. ישנם כסאות משרדיים אשר יכולים להתאים את עצמם לצורך הגוף. אלה, למשל, כסאות מנהלים. כך, לפני שאתם רוכשים את הכסא שעליו תשבו במשך כל היום, כדאי לשבת עליו ולבדוק אם הוא נוח.
  • לבחון את תכונות הכסא – בניגוד לכסאות רגילים, לכסאות המשרדיים יש תכונות מיוחדות הכוללות יכולת ויסות הגובה שלהם מהשולחן, משענת נוחה לגב ומשענות לידיים. חשוב לוודא כי הכסא אכן כולל את התכונות האלה.

למי מתאימים כסאות משרדיים

כסא למשרד מתאים לכל אדם אשר צריך לשבת במשך שעות רבות – בין אם לצורך עבודה ובין אם לצורך לימודים. כסאות משרדיים מתאימים לסטודנטים הלומדים במכללה או באוניברסיטה אשר יש להם יום עבודה מלא, או לעובדים בחברות הייטק או חברות לקידום אתרים הנדרשים לשבת במשך שעות רבות ולעבוד מול מחשב.

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA