03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כסא מנהלים \ מנהלות

כסא מנהלים \ מנהלות איכותי ומקצועי בעלי תמיכה מירבית לגב! אנחנו בחברת 100 אחוז מציעים לכם כסא מנהלים במגוון דגמים וסוגים במחירים מעולים.

 

רובנו מעבירים את היום בישיבה. ולא מדובר בישיבה נינוחה על הספה מול הטלוויזיה בסלון או בישיבה במיטה וקריאה של ספר טוב, אלא בישיבה ממושכת במקום העבודה. אם אינכם עובדים במקומות כמו בתי חולים או גני ילדים, ומקום העבודה המועדף עליכם הוא המשרד, אתם מבינים אילו נזקים עלולה לגרום ישיבה ממושכת – כאבי ראש, כאבי מפרקים, בעיות של צוואר תפוס ועוד. אז לפני שתזדקקו לעזרתו של האורתופד שלכם, כדאי לרכוש כסאות מיוחדים ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

מדוע כדאי לקנות כסא מנהלים

בניגוד לשמו כסא מנהלים אינו מיועד בהכרח למנהלים. הוא מתאים לאנשים אשר מתוקף עבודתם צריכים לשבת במשך זמן רב במקום אחד כדי לנהל דוחות, לשלוח מיילים, לכתוב כתבות ומגוון רחב של פעולות אחרות. טוב תעשו אם תכניסו כסאות אלה למשרד החדש שלכם. אלה כמה יתרונות של כסאות מנהלים איכותיים:

  • כסאות בהתאמה האישית – לאורך זמן, כסאות מנהלים מתאימים את עצמם לצורת הגוף של האדם. כמו כן, ניתן לווסת אותם בהתאם לכך. לדוגמה, אם מדובר באדם גבוה, הוא יכול להנמיך את הכיסא, ואילו אדם נמוך יוכל לווסת את משענות הידיים לגובה המתאים לו.
  • נוחים לישיבה – כסאות מנהלים מרופדים ונוחים לישיבה ממושכת.
  • מתאימים למנוחה – גם באמצע העבודה אפשר לעצום לזמן לא רב את העיניים ולהתנתק מהסביבה. פעולה זו תסייע לכם להתרענן מעט ולהמשיך בעבודה השוטפת. כסא נוח מעניק את המצע הטבעי לביצוע פעולת הרפיה ללא הפרעות.

ממי קונים כיסא מנהלים

אם אתם מעוניינים לקנות כסא מנהלים מומלץ לעשות זאת דרך חברה מקצועית ואמינה אשר מוצריה עברו את האישורים האורתופדיים הרלוונטיים. כך, לפני שאתם פונים לחברה, בררו עליה כמה שיותר פרטים באינטרנט או דרך חברים והגיעו אל ההחלטה הנכונה עבורכם. חברת מאה אחוז מספקת עבורכם כסאות מנהלים איכותיים.

 

לחצו כאן לפרטים אודות ציוד משרדי זול

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA