03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

כלים חד פעמיים

כלים חד פעמיים הם כלים נוחים לשימוש ביתי, עסקי או לצורך עריכת אירועים. חברת מאה אחוז מציעה מבחר מגוון של כלים, רב פעמיים וחד פעמיים, איכותיים עבור שימוש נוח ויעיל, שיחסוך לכם שעות רבות ממול לכיור. כל הכלים שתצטרכו למטבח כדי לאכול בסטייל כמו בבית ועבור מי שאין לו כוח לשטוף כלים יש גם את כל הכלים החד פעמיים

 

כלים חד פעמיים כבר נהיו מזמן לסממן המייחד את הדור המודרני, דור שדוגל במהירות, בחיסכון ובניוד תכוף ממקום למקום. ובכך, הכלים החד פעמיים מצטיינים, היות שהם מאפשרים עריכה יעילה ומהירה וחיסכון בניקיונות. חברת מאה אחוז מציעה מבחר מגוון של כלים, רב פעמיים וחד פעמיים, איכותיים עבור שימוש נוח ויעיל, שיחסוך לכם שעות רבות ממול לכיור. המודל העסקי של החברה דוגל בחברתיות ובשקיפות מלאה, ולכן החברה תורמת מחצית מהכנסותיה לצורך מטרות קידום חברתיות, כמו שימור יערות הגשם והעלאת מודעות לאיכות הסביבה.

מדריך כלים חד פעמיים

עולם הכלים החד פעמיים הוא מגוון ומאפשר לכם בחירה בין שלל עיצובים וצבעים, ובהרחבה:

  • סכו"ם חד פעמי – סכינים, כפיות ומזלגות חד פעמיים תוצרת פלסטיק או חומרים מתכלים (לצורך שימוש חד פעמי ידידותי לסביבה) יאפשרו לכם לאכול בהנאה מבלי לדאוג לשטיפת הכלים שלאחר מכן. הם מגיעים במגוון עיצובים, צבעים, צורות, גדלים וברמות קשיחות שונות. ישנם סכו"מים חד פעמיים בעיצוב מפואר ומהודר כדי שלא תצטרכו להתפשר על האירוח.
  • צלחות חד פעמיות – התוספת הנלווית לאירוח מושלם. צלחות חד פעמיות המגיעות בצורות, צבעים ובגדלים שונים יסייעו לכם בבחירה המותאמת ביותר עבורכם.
  • כוסות חד פעמיות – מתאימות לשתייה קרה או חמה. כוסות לשתייה קרה הן בדרך כלל כוסות פלסטיק, או כוסות מהודרות יותר לצורך שתיית אלכוהול, כמו כוסות שמפנייה חד פעמיים. כוסות לשתייה חמה חד פעמיות מאפשרות לשאת את המשקה החם בטייק אווי לכל מקום בו תחפצו. כדי להבטיח את בטיחותכם בעת שתיית משקה חם, רצוי להצטייד גם במכסים חד פעמיים לכוסות שתייה חמה שישמרו את המשקה החם בתוך הכוס.

למה לבחור בכלים חד פעמיים?

כלים חד פעמיים הם כלים נוחים לשימוש ביתי, עסקי או לצורך עריכת אירועים. כמה מתסכל בסוף האירוח, להתחיל לפנות את כל הכלים מהשולחן אל הכיור עד שהוא נהיה לעמוס עד אפס מקום, ולאחר מכן להתחיל בתהליך ניקיון וקרצוף כדי להסיר את הכתמים הקשים. שימוש בכלים החד פעמיים יאפשר לכם לערוך את שולחן האורחים במהירות, ובסיום האירוח לפנות את כל הכלים החד פעמיים לפח.

 

לחצו כאן לפרטים אודות ציוד משרדי לעסקים

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA