03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

ארון משרדי

לארון משרדי יש תפקיד חיוני, והוא נועד לשמור על חפצי העובדים מכל משמר, לסייע בארגון התיקיות ושאר הציוד החשוב של המשרד ולהעניק לו מראה ייצוגי ורשמי. חברת מאה אחוז מספקת ציוד משרדי איכותי למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים גם ארונות משרדיים לבחירה.

זמן אספקה עד 10 ימי עסקים

 

הארון אינו משמש אותנו רק במטבח הביתי או בחדר השינה, אלא גם בעבודה. לארון משרדי יש תפקיד חיוני, והוא נועד לשמור על חפצי העובדים מכל משמר, לסייע בארגון התיקיות ושאר הציוד החשוב של המשרד ולהעניק לו מראה ייצוגי ורשמי. חברת מאה אחוז מספקת ציוד משרדי איכותי למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים גם ארונות משרדיים לבחירה.

סוגים שונים של ארון משרדי לבחירתכם

אלה כמה סוגי ארונות בולטים המתאימים למשרד:

  • ארון הכולל דלת הזזה – ארון מסוג זה מתאים לעמדות של עובד במגוון מקומות – עמדות של ספרנים בספריות העירוניות, עמדות של מנהלי חשבונות וכדומה. ארון זה כולל דלתות הזזה, והוא מיועד לקלסרים, תיקים וחפצים אישיים נוספים.
  • ארון מתכת – מדובר בארון חזק ועמיד מפני פגעים חיצוניים כמו מכרסמים או מזיקים. הארון כולל בדרך כלל 2 דלתות לפתיחה המגיעות עם מפתח. ארון זה יכול לשמש אתכם לטווח ארוך ולהציע מקום אחסון טוב.
  • ארון ויטרינה – שכחתם שהנחתם בארון תיקייה או ספר? ארון משרדי מסוג ארון ויטרינה כולל דלתות מזכוכית. כך תוכלו לדעת בדיוק מה יש לכם בארון מבלי לפתוח אותו.
  • ארון הכולל דלתות לכל הגובה – ארון זה מתאים למקומות שיש בהם תקרות גבוהות. הארון מחולק לשני תאים.
  • ארון דלתות הכולל מנעול – ארון הכולל שני תאים אישיים, כאשר לכל תא יש דלת. הארון מגיע בצירוף מנעול חזק ואיכותי.

איזה ארון משרדי מתאים לי

בחירת ארון משרדי אינה עניין של מה בכך. הארון צריך להתאים בדיוק לצרכים של כל עובד או מנהל, ולכן חשוב לבחור את הארון המתאים. כך למשל, ארון ויטרינה יתאים יותר לחדר הישיבות או לחדר המנהלים. במקומות אלה יש צורך לראות את הפריטים המצויים בו. ארון דלת הזזה, לעומת זאת, מתאים לעמדות עובדים המבקשים לאחסן חפצים אישיים.

לחצו כאן לפרטים אודות כוננית

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA