03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מגרסות

מגרסה משרדית

מגרסה משרדית במגוון רחב של דגמים ונפחים שונים! במשרדים לא אחת יש צורך להשמיד מסמכים בעלי חומר רגיש. אלה יכולים להיות מסמכים הכוללים פרטים אישיים של לקוחות (כולל פרטי אשראי) או מסמכים הקשורים לתכניות גנוזות של החברה. כאשר המסמכים יוצאים מכלל שימוש, יש צורך להשמיד אותם. עם זאת, לא מומלץ לעשות זאת בדרך הרגילה, כלומר – לזרוק את כל המסמכים לפח האשפה. זאת מחשש שהמסמכים האלה יפלו לידיים הלא נכונות. משום כך, יש צורך להשתמש במגרסה משרדית משוכללת.


מגרסה משרדית - אצלנו בחברת 100 אחוז תוכלו למצוא מגוון רחב של מגרסות איכותיות בכל מיני גדלים ונפחים, מגרסת נייר משרדית, מגרסה ניידת, מגרסה למשרד ועוד..

 חשוב שיהיה במשרדכם מגרסה משרדית

מסמכים חסויים, פרטי לקוחות ופרטי חשבונות בנק ואשראי חובה להשמיד ב מגרסה משרדית.


כל בעל עסק יכול להתאים את המגרסה משרדית לצרכי המשרד או העסק שלו וחשוב להתאים אותה לצורכי שימוש שלכם ושל העובדים שלכם. לא פעם אנחנו לוקחים מלקוחותינו פרטי כרטיס אשראי לחיוב, לפעמים אנחנו לוקחים שיק ביטחון כדי להבטיח תשלום ובסיום התקופה עלינו להשמיד את השיק אלא אם הלוח בוחר להגיע למשרדינו על מנת לקחת את השיק ולהשמידו בעצמו. במקרים בהם אנחנו מחזיקים בידינו מידע רגיש אודות לקוחותינו ואפילו מידע רגיש אודות החברה שלנו אנחנו חייבים להשמיד מסמכים בעלי רגישות גבוה בצורה הנכונה, במגרסה. איך להיתם מרגישים אם בבנק שלכם לא הייתה מגרסה שתשמיד את המסמכים שלכם אחרי שאתם עוזבים את עמדת הפקיד? כך בדיוק לקוחותיכם רוצים לדעת כי הם והפרטים שלהם חסויים ושמורים בצורה הטובה ביותר ועם מגרסה אתם יכולים להעניק להם את הביטחון כי מדובר בבית עסק שעושה את המקסימום כדי לשמור על המידע של לקוחותיו. 


במשרדים לא אחת יש צורך להשמיד מסמכים בעלי חומר רגיש.  ישנם מסמכים בעלי נתונים מאוד רגישים שאם יגיעו לידיים הלא נכונות תיווצר לנו בעיה מאוד גדולה. גם לנו כבעלי עסק וגם כמובן ללקוח שפרטיו נחשפו אלו יכולים להיות מסמכים הכוללים פרטים אישיים של לקוחות (כולל פרטי אשראי) או מסמכים הקשורים לתכניות גנוזות של החברה. כאשר המסמכים יוצאים מכלל שימוש, יש צורך להשמיד אותם. עם זאת, לא מומלץ לעשות זאת בדרך הרגילה, כלומר – לזרוק את כל המסמכים לפח האשפה. זאת מחשש שהמסמכים האלה יפלו לידיים הלא נכונות. לכן חשוב מאוד שתהיה לכם במשרד לפחות  מגרסה משרדית אחת לגריסת המסמכים והפרטים הרגישים הללו - משום כך, אנחנו בחברת 100 אחוז  ציוד משרדי לעסקים  מציעים לכם להשתמש במגרסה משרדית משוכללת.


מגרסת נייר משרדית

מגרסת נייר משרדית גורסת את הניירת שאתם לא זקוקים לה יותר ומבטחת אתכם שאין ברשותכם נתונים של לקוחותיכם שמסתובבים חופשי במשרד. חומר רגיש כמו דפי בנקים, חוזים, פרטי כרטיסי אשראי וכדומה הם דפים שעליכם להשמיד ולא רק לזרוק לפח. ככל שיש במשרדכם יותר ויותר דפים בעלי אופי רגיש עליכם להגביר את האבטחה עבורכם ועבור לקוחותיכם ולהבטיח להם שבתום הטיפול בהם אתם תשמידו את הנתונים הללו. השימוש במגרסה מתאימה לאופי השימוש במשרדכם יכולה להגביר את תחושת הביטחון ותראה ללקוחותיכם שמדובר בעסק איכותי ואמין ששומר על לקוחותיו. לקוחות שלא מרגישים כי הם יכולים לסמוך על העסק שאיתו הם עובדים, הם פשוט עוזבים והולכים למקום שנותן להם תחושה בטוחה יותר. 

ישנו מגוון רב של מגרסות נייר משרדיות , יש הרבה מאוד יצרנים שונים המספקים לכם מוצרים טובים ואיכותיים וישנם יצרנים המספקים מגרסות ממוצעות מבחינה תפקודית. טרם רכישת מגרסה למשרדית מומלץ לעשות סקר שוק, לבדוק מה הנתונים של כל מגרסה, מה היא צורת הגריסה של אותו מוצר וכמה דפים היא גורסת. ישנן מגרסות טובות במחירים אטרקטיביים וישנן מגרסות חלשות במחירים גבוהים למדי, ישנן מגרסה ניידת למשרד ועוד. על מנת שתתאימו את המגרסה הנכונה ביותר עבור המשרד שלכם וכדי לא לשלם סתם מחיר מופקע, אתם מוזמנים להיכנס לחנות  100achuz.co.il ולהתרשם מהמגוון שאנחנו מציעים. אתם מוזמנים ליצור קשר נציגינו על מנת להתייעץ ולהתאים למשרדכם מגרסה משרדית מומלצת .

חשוב שתדעו, על מנת לשמור על חיים ארוכים ל מגרסה משרדית שברשותכם, עליכם לשמן את המגרסה לפי המלצת היצרן, אל תעמיסו כמות גדולה יותר ממה שהיצרן ציין שהמגרסה יכולה להכיל ורוקנו את השקית של הנייר הגרוס באופן שותף, שכמות הנייר הגרוס לא תהיה גדולה מידי.

טיפ, ישנן מגרסות קטנות שניתן למקם אותן מתחת לשולחן ממש כמו פח האשפה, אם יש ברשותכם מספר עובדים שעובדים בצורה שותפת, לאורך כל היום עם ניירות שהטיפול בהם קצר יחסית ואין צורך לשמור אותו מספר ימים רכשו מגרסה משרדית קטנה שתתאים לעובד מתחת לשולחנו.

 

אולי יעניין אותך גם

מגרסה משרדית למקומות ציבוריים ובתי עסק

משרדים, מקומות ציבוריים ובתי עסק רבים רוכשים מגרסה משרדית. אלו כמה מבין המקומות העיקריים הזקוקים למגרסה:
  • מרפאות ובתי חולים – במוסדות אלה עוברים מסמכים סודיים מדי יום ביומו. מטופלים באים והולכים וערימות של מסמכים מצטברות בארונות ועל גבי המדפים. כדי להתגבר על העומס, יש צורך להשתמש במגרסה טובה ואיכותיות אשר יכולה לגרוס כמויות רבות של מסמכים.
  • מפעלים – במקומות עבודה אלה קיימים מסמכים סודיים הנוגעים לתכנוני החברה או לסקיצות אשר מזמינים הלקוחות. מידע רגיש בלתי רלוונטי עושה את דרכו אל המגרסה.
  • בנקים וחברות אשראי – המגרסה מככבת רבות במקומות אלה. כאשר מדובר בכספים של אנשים, איש אינו לוקח סיכון. לפיכך, עובדי הבנקים וחברות האשראי גורסים את המסמכים הרגישים שבהם מופיעים פרטי האשראי של הלקוחות או פרטי חשבון הבנק.
  • משרדי הייטק – בארגונים גדולים כמו חברות הייטק עובר מידע רגיש בכל עת – בין אם מדובר במידע על תוכנה חדשה בפיתוח, או מידע על לקוחות החברה. לשם כך, זקוקים העובדים למגרסה טובה.

קונים מגרסה איכותית

מגרסה משרדית צריכה לשמש לאורך זמן, ולכן חשוב לרכוש מגרסה טובה אשר תוכל לגרוס מאות מסמכים מדי יום ביומו. אל תתפתו לרכוש מגרסות זולות, שכן הן עלולות להתקלקל מהר מדיי ולהשאיר אתכם ללא מכונה להשמדת מסמכים שיש בהם מידע מסווג.


סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA