03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

קלסריםמגוון קלסרים רחב , גב 3\5\8 ,עברית או אנגלית , סטנדרטי\אוקטב\קוורטו , מנגנון מנוף או טבעות אפילו פנורמי !
זמינות ב-14 צבעים שונים !!!קלסרים יישארו לנצח

ייצוגיות משרדכם מאוד חשובה לכם, אם משרדכם מסודר ונקי אתם משדרים ללקוחות שלכם או למי שנכנס למשרדכם שאתם אחראיים, מסודרים וזה נותן להם תחושת ביטחון שיש להם עסק עם נותן שירות איכותי. אם משרדכם מבולגן, השולחן מלא בניירת מפוזרת ואי סדר שורר בו הם יקבלו את הרושם שאתם לא מסודרים, אולי לא אחראיים מספיק ואולי אפילו מעגלים פינות.

השתדלו לפנות את שולחנכם מניירות, תדאגו לתייק את הניירת שלכם בקלסרים לפי נושאים, השתמשו בחוצצים להפרדה, תיעזרו במדבקות לשמירה על הדפים המחוררים או הכניסו אותם לשמירה בניילוניות שמרדף. חלקו את הקלסרים שלכם לפי צבעים על מנת לשמור על חזות אחת במשרדכם ולהקל על עצמכם, אם לדוגמא אתם בוחרים בצבע מסוים שיסמל שנה או נושא מסוימים אתם לא צריכים להתמקד רק במילים והמספרים הרשומים על הדופן כשאתם מחפשים מסמך מסוים,  אלא יכולים בקלות לזהות לפי הצבע את הנושא שחיפשתם ומשם להתמקד בשם הקלסר המופיע בדופן. הסדר יקל עליכם להתמצא בניירות משרדכם ויראה לכל מי שיגיע למשרדכם עד כמה אתם מסודרים.

אנו במאה אחוז מציעים מגוון קלסרים רחב , גב 3\5\8 ,עברית או אנגלית , סטנדרטי\אוקטב\קוורטו , מנגנון מנוף או טבעות אפילו פנורמי !

זמינות ב-14 צבעים שונים !!!

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA