מסך מגע 55" VIEWS IFP55G1
מסך אינטראקטיבי ViewBoard IFP55G1 בגודל 55" וברזולוציית 4K UHD, המשלב מסך מגע מתקדם עם טכנולוגיית Write-Away לכתיבה מיידית וחוויית שימוש אינטואיטיבית. מסך זה מותאם במיוחד לעבודה שיתופית בכיתות לימוד ובחדרי ישיבות, ומספק חוויית צפייה חלקה, צבעים מדויקים וביצועים אמינים לאורך זמן!
| מותג | ViewSonic |
| טכנולוגיה | 4K UHD |
| דגם | IFP55G1 |
| בהירות | 350 nits |
| רזולוציה | 4K UHD (3840×2160) |
| קישרויות | 3× HDMI, VGA, USB‑C (כולל טעינה 65W), RS‑232, USB‑A, LAN |
| עוצת רמקול | רמקולים פנימיים: 2 × 10W |
| איכות כתיבה | נקודות מגע: 40 נקודות (Windows) / 20 נקודות (Android) |
| Video Link | https://www.benda.co.il/product/70708-901-10/ |
מק"ט: 8396
לקבלת הצעת מחיר למוצר זה אנא התקשרו ל-03-9449844
עד 10 ימי עסקים
על המוצר
מוצרים משלימים
אנחנו בטוחים שתאהב גם את המוצרים האלה