מסך מגע + אנדרואיד מובנה IFP6534 EDLA CERTIFICATED
הכירו את מסך מגע אינטראקטיבי 65" ViewSonic IFP6534 | 4K + Android 14 מסך מגע אינטראקטיבי חכם בגודל 65 אינץ’ וברזולוציית 4K UHD, עם Android 14, חוויית מגע מדויקת, ביצועים מהירים ותכונות שיתופיות מתקדמות – מושלם לבתי ספר, ארגונים וחדרי ישיבות חכמים.
| מותג | ViewSonic |
| טכנולוגיה | 4K UHD |
| דגם | IFP6534 EDLA |
| בהירות | 350 nits |
| רזולוציה | UHD 3840×2160 |
| קישרויות | 3× HDMI, VGA, USB‑C (כולל טעינה 65W), RS‑232, USB‑A, LAN |
| עוצת רמקול | רמקולים: 2 × 16W |
| איכות כתיבה | נקודות מגע: 40 נקודות (Windows) / 20 נקודות (Android) |
| Video Link | https://www.benda.co.il/product/70708-901-02 |
מק"ט: 8398
לקבלת הצעת מחיר למוצר זה אנא התקשרו ל-03-9449844
עד 10 ימי עסקים
על המוצר
מוצרים משלימים
אנחנו בטוחים שתאהב גם את המוצרים האלה