מסך מגע 75" VIEWS IFP7533-G
הכירו את מסך מגע אינטראקטיבי 75" ViewSonic IFP7534 | 4K UHD + Android 14 מסך מגע אינטראקטיבי ViewSonic IFP7534 בגודל 75 אינץ’ וברזולוציית 4K UHD, עם מערכת הפעלה Android 14 מובנית, תמיכה ב־40 נקודות מגע בו־זמנית וחיבוריות מתקדמת – פתרון אידיאלי לכיתות, מוסדות חינוך וארגונים עסקיים.
| תיאור הפריט | הכירו את מסך מגע אינטראקטיבי 75" ViewSonic IFP7534 | 4K UHD + Android 14 מסך מגע אינטראקטיבי ViewSonic IFP7534 בגודל 75 אינץ’ וברזולוציית 4K UHD, עם מערכת הפעלה Android 14 מובנית, תמיכה ב־40 נקודות מגע בו־זמנית וחיבוריות מתקדמת – פתרון אידיאלי לכיתות, מוסדות חינוך וארגונים עסקיים. |
| מותג | ViewSonic |
| טכנולוגיה | 4K UHD |
| דגם | IFP7533-G |
| מסך | 75 אינץ’ TFT LCD עם תאורת LED אחורית |
| יחס ניגודיות | 1:5000 (מקס’ עם DCR) |
| בהירות | 350 nits |
| רזולוציה | UHD 3840×2160 |
| קישרויות | 3× HDMI, VGA, USB‑C (כולל טעינה 65W), RS‑232, USB‑A, LAN |
| עוצת רמקול | רמקולים: 2 × 16W |
| איכות כתיבה | נקודות מגע: 40 נקודות (Windows) / 20 נקודות (Android) |
| Video Link | https://www.benda.co.il/product/70708-901-02/ |
מק"ט: 8399
לקבלת הצעת מחיר למוצר זה אנא התקשרו ל-03-9449844
עד 10 ימי עסקים
על המוצר
מוצרים משלימים
אנחנו בטוחים שתאהב גם את המוצרים האלה