מסך אינטראקטיבי 98” ViewBoard IFP9851
מסך חכם אינטראקטיבי בגודל 98” עם מסך UHD, תמיכה במגע 50‑נקודות וטכנולוגיית Write Away להערות מיידיות. כולל מערכת רמקולים מובנים ומיקרופונים לשמע עשיר, פלטפורמת Android 14 עם תוכנת ViewSonic Education וכלי NFC/SSO לגישה מהירה ונוחה. מושלם לשיעורים אינטראקטיביים וחוויית הוראה דינמית.
| מותג | ViewSonic |
| טכנולוגיה | 4K UHD |
| דגם | IFP9851 |
| מסך | 75 אינץ’ TFT LCD עם תאורת LED אחורית |
| יחס ניגודיות | 1:5000 (מקס’ עם DCR) |
| בהירות | 350 nits |
| רזולוציה | UHD 3840×2160 |
| קישרויות | 3× HDMI, VGA, USB‑C (כולל טעינה 65W), RS‑232, USB‑A, LAN |
| עוצת רמקול | 2x25W + 1x20W Subwoofer |
| איכות כתיבה | נקודות מגע: 40 נקודות (Windows) / 20 נקודות (Android) |
| Video Link | https://www.benda.co.il/product/70708-901-15/ |
מק"ט: 8400
לקבלת הצעת מחיר למוצר זה אנא התקשרו ל-03-9449844
עד 10 ימי עסקים
על המוצר
מוצרים משלימים
אנחנו בטוחים שתאהב גם את המוצרים האלה