03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0

מדפסת מדבקות

לדיימו, חברה מקצועית המציעה מדפסות, יש סרטי הדבקה, מדפסות וציוד משרדי לרוב. אך כדי שהמוצרים שלה יגיעו לידיהם של בעלי עסקים, עובדים ואנשים פרטיים, יש צורך לשווק אותם. חברת מאה אחוז, המספקת ציוד משרדי למגזר העסקי והפרטי, מציעה מוצרי דיימו איכותיים כדוגמת מדפסת או סרט הדבקה איכותי. אם יש לכם שאלות נוספות, הצוות של מאה אחוז ישמח לעזור לכם באמצעות שירותי תמיכה טכנית ושירות לקוחות.

 

ישנם מקומות עבודה שבהם יש צור להדביק תוויות באופן תמידי. אלה יכולים להיות בתי חולים, בתי אבות או חנויות שבהן יש צורך להדביק מדבקות על המוצרים. חברת מאה אחוז מציעה מדפסת למדבקות איכותית וייחודית לכל בעלי העסקים שיש להם צורך בהדפסה תמידית של תוויות מידע. תוכלו ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולקבל את כל העזרה והתמיכה שאתם צריכים.

לקנות מדפסת מדבקות וליהנות מיתרונות

שוקלים לרכוש מדפסת מדבקות לשימוש יום יומי? אלה כמה סיבות טובות לעשות זאת:

  • מדפסת ניידת – בניגוד למדפסת הביתית הכבדה שאנו מכירים, מדפסת המדבקות ניידת. ניתן להניע אותה ממקום למקום, היא קלה לאחיזה ואפשר להדביק באמצעותה תוויות על מוצרים או חפצים – בהתאם לצורך.
  • סוגים שונים של מדבקות – המדפסת כוללת מדבקות רבות מסוגים וגדלים שונים. כמו כן, מדבקות אלה עמידות לטווח ארוך.
  • הדפסה מהירה – המדפסת יכולה להדפיס במהירות של 20 מילימטרים לשנייה.
  • להדפיס בשפות שונות – ניתן להדפיס בשפות שונות ולא רק בשפת ברירת המחדל (עברית או אנגלית). לבירורים נוספים כדאי לפנות לנציג החברה שממנה אתם רוכשים את המוצר.
  • הדפסה נוחה – המדפסת מדפיסה שתי שורות ובמגוון גדול של סימנים. ניתן להדפיס בה כמות רבה של תווים – כ-720 במספר.

איך בוחרים את מדפסת מדבקות מתאימה

כדי לבחור מדפסת מדבקות יש צורך לתכנן את הרכישה מראש. ראשית, בררו לאיזו מטרה אתם זקוקים למדפסת. האם זה כדי להדביק תוויות על מוצרים בחנות או אולי כדי למקם תוויות מידע על המדפים? לאחר מכן, בדקו באיזה היקף תצטרכו להדפיס – באופן יום יומי? אחת לשבוע? בשלב הבא בחרו חברה מקצועית אשר משווקת את סוגי המדפסות האלה, פנו אל הנציגים ובקשו עזרה בהתאמת המדפסת המועדפת עליכם. לאחר מכן, בקשו מהנציגים הצעת מחיר ובחנו אם היא מתאימה לכיסכם.

 

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות דיימו

 

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA