03-944-9844 | משלוח חינם בקנייה מעל 500 ₪ | מבצעים חמים | אתם קונים אנחנו תורמים! 0
מדפסת דיימו 210D עברית/לועזית 6+9+12 מ
מדפסת דיימו 210D עברית/לועזית 6+9+12 מ

מדפסת דיימו 210D עברית/לועזית 6+9+12 מ"מ

מדפסת ניידת להפקת תגיות
מדפסת עם תפריט בעברית מלאה
מדפיסה על סרטים ברוחב 6, 9, 12 מ"מ
  צג גדול המציג את הטקסט עם מגוון עיצובי פונט וגדלים

מק"ט: 3478
329
מחיר יחידה מחיר יחידה עבור מק"ט:
לפני מע"מ
על המוצר
לקבלת פרטים נוספים על המוצר

מדפסת דיימו למדבקות איכותיות


לעתים עלינו להדפיס מדבקות שונות כמו ברקוד למוצרים, מדבקות סימון עבור לוחות חשמל או חבילות משלוח וכדומה. לשם כך יש צורך במדפסת איכותית המיועדת להדפסת מדבקות. אם אתם מחפשים מדפסת חזקה שתוכל לשמש אתכם לטווח ארוך, מדפסת דיימו תתאים לכם.


לבחור את החברה המתאימה


רכישת ציוד משרדי אינה עניין של מה בכך, בייחוד אם מדובר במדפסת מדבקות יוקרתית של דיימו. אם אתם רוצים לדעת כי הציוד שאתם קונים הוא איכותי וטוב, אלה כמה טיפים לבחירת חברה טובה אשר ממנה תוכלו לקנות את הציוד:

·         לברר פרטים על החברה – לפני שאתם פונים לשכור ציוד מחברה, חשוב לברר עליה כמה שיותר מידע כדי לוודא שמדובר בחברה מקצועית. בקרו באתר האינטרנט שלה, צפו במוצרים שהיא מציעה ובחנו שירותים נוספים. ככל שהחברה תציע שירותים רבים יותר, כן ירבו הסיכויים לכך שמדובר בחברה טובה ומקצועית.

·         לבדוק את השירות מקרוב – לפני שאתם קונים את המוצרים תוכלו להתקשר לנציגי החברה או לבקר בסניף הקרוב שלה. האם הנציגים יוצרים רושם טוב של צוות אשר אוהב לעזור? האם מדובר בעובדים מקצועיים?

·         המלצות – סביר להניח שיש לכם חבר, קולגה לעבודה או בן משפחה אשר רכש אי פעם ציוד משרדי. זה הזמן לבקש המלצות מחברה טובה בתחום.


מדוע חשוב לקנות ציוד משרדי אצל חברה מקצועית


אנו מוקפים בציוד משרדי בכל מקום – בין אם מדובר בעט זול אשר קנינו לשימוש הביתי ובין אם במדפסת איכותית במשרד גדול – מומלץ להקדיש תשומת לב רבה לפריטים שאנו קונים ולחברה המשווקת אותם. רק חברה מוכרת ואמינה יכולה לספק מוצרים איכותיים שיוכלו לשמש אתכם לטווח ארוך. כך לדוגמה, אם אתם עובדים במקום שבו מדפיסים מדבקות על בסיס יום יומי, כדאי לרכוש מדפסת דיימו אמינה.

סגור פופאפ
סגור פופאפ
הרשמו עכשיו לדיוור
We Like You Tooooo
נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים, הטבות ומבצעים מפנקים

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA